Piece i kominki na pellet, kotły, palniki do kotłów, nagrzewnice

piecyk-na-pellet-A&C-Idro15-bdxPiece i kominki na pellet

W ofercie mamy nowoczesne piece powietrzne na pellet włoskiej firmy Ambiente & Calore. Urządzenie te są ekologiczne, oszczędne i bardzo estetyczne, dzięki czemu mogą być świetnym źródłem ciepła zarówno w eleganckim lub tradycyjnym salonie czy siedzibie firmy.

Paliwem do pieca jest taki sam pellet, jakiego używa się w tradycyjnych kotłach z podajnikiem. Urządzenia są wyposażone w elektroniczny sterownik, który kontroluje proces spalania. Piecyk na pellet ma palenisko osłonięte żaroodporną szybą, dzięki czemu można go ustawić w salonie i cieszyć się widokiem płomieni, jak w tradycyjnym kominku.

W ofercie mamy kilkadziesiąt modeli piecyków o różnych mocach, dzięki czemu łatwo dobrać urządzenie do domu lub biura o prawie każdej wielkości.

pelletpol-kociol-co-na-pellet-orteKotły centralnego ogrzewania na pellet

Kotły wodne na pellet firmy Orte to zintegrowane urządzenia grzewcze o mocy od 7 do 25 kW z palnikiem oraz zasobnikiem na pellet wraz z podajnikiem. Przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń w budynkach, gdzie występuje instalacja wodna centralnego ogrzewania i/lub instalacja wody użytkowej w bojlerach.

Na wszelkie pytania związane z kotłami odpowie nasz dział serwisowy – zapraszamy do kontaktu 

pelletpol-palnik--do-kotla-na-pellet-ortePalniki do kotłów

W sprzedaży posiadamy palniki do kotłów firmy Orte o mocy maksymalnej od 24 do 350 kW, z pełną automatyką, automatycznym rozpalaniem i wygarnianiem nagaru.

Na wszelkie pytania związane z kotłami odpowie nasz dział serwisowy – zapraszamy do kontaktu 

pelletpol-nagrzewnica-na-pellet-orteNagrzewnice na pellet

Nagrzewnica na pellet to urządzenie grzewcze wykorzystujące powietrze jako nośnik ciepła. Może być elementem wielofunkcyjnego systemu nadmuchowego i pełnić funkcję źródła ciepła w systemie ogrzewania nadmuchowego. Oferujemy nagrzewnice firmy Orte o mocy od 24 do 250 kW.

Na wszelkie pytania związane z kotłami odpowie nasz dział serwisowy – zapraszamy do kontaktu